Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Lugoj din Lugoj

Mersul trenurilor contact

Lugoj , jud. Timis, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:51 2182 Tren Regio 2182 din Lugoj
Margina Saulesti h Simeria Cliciova Traian Vuia Lapugiu Deva Costeiu Rachita Balint Holdea Dobra Mintia Bretea Muresana Susani Faget Branisca Ohaba Manastur Vetel h Ilia
04:10 9611 Tren Regio 9611 din Lugoj
Buzias Capat H Sinia
04:40 9571 Tren Regio 9571 din Lugoj
Chizatau Belint Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Timisoara Sustra
05:07 9570 Tren Regio 9570 din Lugoj
Zagujeni Tibiscu h Jena Tapia Caransebes Gavojdia Sacu Cavaran
05:23 9193 Tren Regio 9193 din Lugoj
Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Timisoara Sustra Chizatau Belint
06:09 1695 Tren InterRegio 1695 din Lugoj
Timisoara
06:34 1812 Tren InterRegio 1812 din Lugoj
Sibot Ilia Sibiu Simeria Saliste Orastie Vintu de Jos Deva Faget
06:51 592 Tren InterCity 592 din Lugoj
Drobeta Turnu Severin Bucuresti Caracal Orsova Craiova Bailerculane Caransebes Rosiori Nord
07:07 2184 Tren Regio 2184 din Lugoj
Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Ilia Traian Vuia Holdea Lugoj Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani
07:28 9613 Tren Regio 9613 din Lugoj
Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc
08:22 1811 Tren InterRegio 1811 din Lugoj
Buzias Timisoara
09:49 1622 Tren InterRegio 1622 din Lugoj
Bucuresti Deva Ucea Azuga Talmaciu Predeal Vintu de Jos Campina Avrig Fagaras Faget Ploiesti Sibiu Codlea Margina Buftea Sinaia Brasov Sibot Simeria Comarnic Ilia Orastie Saliste Busteni
11:26 1837 Tren InterRegio 1837 din Lugoj
Buzias Timisoara
11:53 9615 Tren Regio 9615 din Lugoj
Capat H Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara
13:17 72 Tren InterRegio 72 din Lugoj
Timisoara Curtici Arad
14:00 9196 Tren Regio 9196 din Lugoj
Virciorova Mehadia Teregova Toplet Santier Naval h Mehadia Noua Poarta Valea Cavaran Gura Vaii Domasnea Cornea Orsova Zagujeni Bailerculane Cornea Caransebes Balta Sarata Slatina Crusovat Valisoara Drobeta Turnu Severin Iablanita Armenis
14:11 9575 Tren Regio 9575 din Lugoj
Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Ghiroda Sustra Timisoara Chizatau Belint Jabar
14:56 73 Tren InterRegio 73 din Lugoj
Rosiori Nord Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Bucuresti Caransebes Videle Caracal Strehaia Bailerculane Orsova
15:40 9192 Tren Regio 9192 din Lugoj
Mehadia Noua Caransebes Santier Naval h Luncavita h Jena Balta Sarata Ilovita h Tapia Domasnea Cornea Virciorova Petrosnita Gura Vaii Gavojdia Cornea Toplet Valisoara Dinamica h Sacu Crusovat Jidostita Armenis Bailerculane Cavaran Iablanita Valea Teregova Slatina Zagujeni Mehadia Orsova Poarta Drobeta Turnu Severin Tibiscu h
15:46 9617 Tren Regio 9617 din Lugoj
Bacova Timisoara Capat H Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias
15:55 2186 Tren Regio 2186 din Lugoj
Balint Simeria Cliciova Dobra Mintia Deva Nemesesti Nevrincea Faget Costeiu Susani Manastur Holdea Ohaba Margina Branisca Ilia Traian Vuia Lapugiu Lugoj Paru Rachita
17:09 1699 Tren InterRegio 1699 din Lugoj
Brebu Resita Sud Resita Nord Caransebes
17:19 1820 Tren InterRegio 1820 din Lugoj
Vintu de Jos Alba Iulia Iernut Faget Simeria Targu Mures Orastie Razboieni Deva Sibot Teius Ilia Aiud Ludus
17:22 9553 Tren Regio 9553 din Lugoj
Ghiroda Sustra Timisoara Chizatau Belint Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin
17:37 9574 Tren Regio 9574 din Lugoj
Sacu Cavaran Zagujeni Tibiscu h Jena Tapia Caransebes Gavojdia
18:27 1691 Tren InterRegio 1691 din Lugoj
Timisoara
19:21 1838 Tren InterRegio 1838 din Lugoj
Vama Beclean Faget Margina Orastie Cimpulung Est Vatra Dornei Teius Guramorului Veresti Deva Frasin Suceava Aiud Cluj Napoca Dolhasca Gherla Ilva Mica Pojorita Targu Frumos Alba Iulia Sibot Dej Floreni Iacobeni Pascani Lunca Ilvei Campia Turzii Salva Razboieni Iasi Mestecanis Ilia Nasaud Vintu de Jos Manastur Simeria Cimpulung Moldovenesc
19:30 9619 Tren Regio 9619 din Lugoj
Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H
19:41 2188 Tren Regio 2188 din Lugoj
Traian Vuia Cliciova Rachita Costeiu Nevrincea Balint Susani Faget Lugoj Manastur Margina Paru
20:23 1693 Tren InterRegio 1693 din Lugoj
Timisoara
20:47 9576 Tren Regio 9576 din Lugoj
Sacu Cavaran Zagujeni Tibiscu h Jena Tapia Caransebes Gavojdia
21:18 1621 Tren InterRegio 1621 din Lugoj
Buzias Timisoara
22:46 1696 Tren InterRegio 1696 din Lugoj
Bailerculane Orsova Rosiori Nord Filiasi Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Bucuresti Videle Strehaia
22:51 1819 Tren InterRegio 1819 din Lugoj
Buzias Timisoara
23:02 593 Tren InterCity 593 din Lugoj
Timisoara
23:34 9578 Tren Regio 9578 din Lugoj
Tapia Gavojdia Sacu Jena Caransebes
Sosiri
Ora Tren De la
04:40 9571 Tren Regio 9571 din Lugoj
Zagujeni Tibiscu h Jena Tapia Caransebes Gavojdia Sacu Cavaran
05:07 9570 Tren Regio 9570 din Lugoj
Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Ghiroda Sustra Timisoara Chizatau Belint
05:23 9193 Tren Regio 9193 din Lugoj
Bailerculane Teregova Orsova Zagujeni Slatina Domasnea Cornea Caransebes Tibiscu h Drobeta Turnu Severin Crusovat Balta Sarata Jena Tapia Iablanita Petrosnita Virciorova Gavojdia Mehadia Valisoara Toplet Sacu Gura Vaii Armenis Valea Cavaran
06:06 9610 Tren Regio 9610 din Lugoj
Boldur H Buzias Capat H Sinia
06:09 1695 Tren InterRegio 1695 din Lugoj
Balota Craiova Drobeta Turnu Severin Caransebes Bucuresti Videle Strehaia Bailerculane Orsova Rosiori Nord Filiasi
06:31 2181 Tren Regio 2181 din Lugoj
Lugoj
06:34 1812 Tren InterRegio 1812 din Lugoj
Buzias Timisoara
06:51 592 Tren InterCity 592 din Lugoj
Timisoara
07:02 9622 Tren Regio 9622 din Lugoj
Capat H Sinia Boldur H Buzias
08:22 1811 Tren InterRegio 1811 din Lugoj
Faget Deva Miercurea Sibiului Sibot Ilia Sibiu Saliste Simeria Vintu de Jos Orastie
09:29 9614 Tren Regio 9614 din Lugoj
Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic
09:49 1622 Tren InterRegio 1622 din Lugoj
Timisoara Buzias
11:26 1837 Tren InterRegio 1837 din Lugoj
Faget Vama Cimpulung Moldovenesc Beclean Margina Orastie Guramorului Vatra Dornei Cimpulung Est Teius Veresti Deva Cluj Napoca Suceava Frasin Aiud Dolhasca Gherla Pojorita Targu Frumos Ilva Mica Alba Iulia Sibot Dej Iacobeni Pascani Salva Lunca Ilvei Campia Turzii Razboieni Iasi Vintu de Jos Ilia Mestecanis Nasaud Manastur Simeria
13:17 72 Tren InterRegio 72 din Lugoj
Balota Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Bucuresti Caransebes Videle Caracal Bailerculane Strehaia Rosiori Nord Orsova
14:00 9196 Tren Regio 9196 din Lugoj
Remetea Mare Recas Izvin Timisoara Sustra Chizatau Belint Jabar Topolovat
14:07 2183 Tren Regio 2183 din Lugoj
Lugoj
14:11 9575 Tren Regio 9575 din Lugoj
Jena Tapia Caransebes Gavojdia Sacu Cavaran Zagujeni Tibiscu h
14:56 73 Tren InterRegio 73 din Lugoj
Timisoara Curtici Arad
15:31 9616 Tren Regio 9616 din Lugoj
Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H Sinia Semenic Boldur H Uliuc Urseni
15:40 9192 Tren Regio 9192 din Lugoj
Chizatau Belint Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Timisoara Sustra
17:09 1699 Tren InterRegio 1699 din Lugoj
Recas Timisoara
17:19 1820 Tren InterRegio 1820 din Lugoj
Buzias Timisoara
17:22 9553 Tren Regio 9553 din Lugoj
Teregova Valea Zagujeni Mehadia Poarta Orsova Tibiscu h Mehadia Noua Luncavita h Caransebes Balta Sarata Bailerculane Tapia Domasnea Cornea Petrosnita Slatina Gavojdia Cornea Valisoara Jena Sacu Crusovat Armenis Toplet Cavaran Iablanita
17:37 9574 Tren Regio 9574 din Lugoj
Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Ghiroda Sustra Timisoara Chizatau Belint
18:27 1691 Tren InterRegio 1691 din Lugoj
Rosiori Nord Orsova Balota Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Bucuresti Caransebes Videle Draganesti Olt Caracal Bailerculane Strehaia
18:31 9618 Tren Regio 9618 din Lugoj
Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H Sinia Semenic Boldur H
19:05 2185 Tren Regio 2185 din Lugoj
Lugoj
19:21 1838 Tren InterRegio 1838 din Lugoj
Buzias Timisoara
20:23 1693 Tren InterRegio 1693 din Lugoj
Rosiori Nord Orsova Balota Filiasi Drobeta Turnu Severin Craiova Bucuresti Caransebes Videle Caracal Bailerculane Strehaia
20:47 9576 Tren Regio 9576 din Lugoj
Belint Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Ghiroda Sustra Timisoara Chizatau
21:12 9620 Tren Regio 9620 din Lugoj
Semenic Boldur H Uliuc Urseni Sacosu Mic Giroc Cheveres Buzias Bacova Timisoara Capat H Sinia
21:18 1621 Tren InterRegio 1621 din Lugoj
Talmaciu Predeal Vintu de Jos Campina Avrig Fagaras Faget Ploiesti Sibiu Codlea Margina Buftea Sinaia Brasov Sibot Simeria Comarnic Ilia Orastie Saliste Busteni Bucuresti Deva Ucea Azuga
22:37 2187 Tren Regio 2187 din Lugoj
Lugoj
22:46 1696 Tren InterRegio 1696 din Lugoj
Timisoara
22:51 1819 Tren InterRegio 1819 din Lugoj
Deva Sibot Teius Ilia Aiud Ludus Vintu de Jos Alba Iulia Iernut Faget Simeria Targu Mures Orastie Razboieni
23:02 593 Tren InterCity 593 din Lugoj
Bucuresti Caracal Orsova Bailerculane Craiova Rosiori Nord Caransebes Balota Drobeta Turnu Severin
23:34 9578 Tren Regio 9578 din Lugoj
Timisoara Chizatau Belint Jabar Topolovat Remetea Mare Recas Izvin Ghiroda Sustra

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!